Sousedé / Zeitbank |

Sousedé / Zeitbank

Projekt "SOUSEDÉ plus" má za cíl (s využitím metodiky Zeitbank) ve spolupráci s nositelem licence pro ČR, organizací Totem, z. s. Plzeň, posílit propojování mezigenerační solidarity a vyrovnávání sociálních a dalších handicapů v širším rozsahu. Ve vybraných místech bychom se chtěli navíc pokusit jako přidanou hodnotu tohoto projektu vybudovat databázi zájemců a poskytovatelů bezplatné krátkodobé pohotovostní  pomoci při asistenci a laické péči. Kromě hlavních cílů projektu SOUSEDÉ plus bychom se tedy chtěli pokusit nabídnout pečujícím možnost krátkodobě a neplánovaně se uvolnit pro vlastní volnočasové či zdravotnické aktivity a potřeby.

Kontakt

.

Chcete poslat dar?

Své dary můžete posílat na transparentní účet 9276509060/5500

Raiffeisenbank a.s. Brno - Královo Pole

Darovat můžete také přes platební bránu. Můžete zvolit individuální výši daru, nebo předem nastavené částky. Stačí jen načíst QR kód Vaším mobilním telefonem, nebo klinout na text pod QR kódem. Děkujeme

Zanechte nám na sebe kontakt

Pokud nám pošlete dar, prosím nechte nám na sebe jméno a e-mail pro zaslání malého poděkování. Děkujeme.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a osmnáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Hlavní podporovatelé:

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

 

firemní slogan, motto nebo myšlenka
+420 606 161 620 fucik@opus-lacrimosa.cz
NastaveníReferenceKontakty