CAMPER Charley TRAMP
Náš charterový partner Karavanem do světa pro nás provozuje službu půjčování bezbariérového obytného vozu - camperu. Interiér vozidla je upraven pro dovolenou osob používajících velký externí elektrický vozík, zvedacím zařízením pro přesouvání osoby s těžkým pohybovým postižením, s ručním řízením vozu. Kapacita vozu 5 osob. Dovolená v camperu umožňuje nezávislost na bezbariérových ubytovacích objektech již v době cesty, autonomii dietního stravování, sdílení dovolené mezi přáteli a nezávislé plánování trasy. Inspirací jména byly Steinbeckovy Toulky s Charleym a svobodné trampské hnutí.
Popis obytného vozu Camper Opel Movano - Charley Tramp

Bod 1.
Rozkládací postel 1+1. Šířka 85cm, rozložitelná na 140 cm. Pod postelí je uloženo centrální mozek vozu – energoblok s baterií a měničem 12V/220V, naftové topení a naftový ohřev vody.
Půjčování karavanu zajišťuje brněnská půjčovna karavanů a obytných vozů „Karavanem do světa“
Fotogalerie Interiér

Fotogalerie Veletrh REHAPROTEX

Fotogalerie Stavba
Chcete poslat dar?
Své dary můžete posílat na transparentní účet 9276509060/5500
Raiffeisenbank a.s. Brno - Královo Pole
Darovat můžete také přes platební bránu. Můžete zvolit individuální výši daru, nebo předem nastavené částky. Stačí jen načíst QR kód Vaším mobilním telefonem, nebo klinout na text pod QR kódem. Děkujeme
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Individuální dar | Daruj 50 Kč | Daruj 100 Kč | Daruj 200 Kč |